Soovid luua endale lisasissetuleku allika ja unistad tegutsemisest virtuaalse assistendina?

Tule omanda 6-nädalasel PRAKTILISEL VIRTUAALASSISTENDI AMETIOSKUSTE KOOLITUSEL levinuimad virtuaalse assistendi ametioskused ja ehita oma teenus üles!

päeva
tundi
minutit
Seconds

Olles vedanud eest “Eesti virtuaalsed assistendid” Facebooki gruppi ja juhendanud viimase 3 aasta jooksul rohkem kui 300 õpilast, olen märganud, et mõned takistused, mis hoiavad virtuaalse assistendi teekonnal alustamisest tagasi on:

Kas siin loetelus oli midagi, mis sindki tagasi on hoidnud?

Just sellepärast olen teie ootusi kuulates kokku pannud praktilise virtuaalassistendi ametioskuste koolituse, mis kestab 6 nädalat ja kus saad osaleda just sinule sobival moel, valides sulle meelepärase paketi.

Koolitusel saad

Mida kursus täpsemalt sisaldab?

KIIRETE REAGEERIJATE BOONUS!

Liitumine on võimalik kuni 6. mai südaööni, kuid kuni 26. aprilli südaööni liitujad saavad boonusena kaasa:

20 LÜHIVIDEOGA ALUSTAJATE MOODULI (väärtus 89 €).

21-päevase lühivideotest koosneva klientide leidmise poolmaratoni (väärtus 75 €).

See koolitus sobib sulle, kui...

Koolitajad

Liina Ostumaa

Assistendikooli asutaja, kursuse looja, eestikeelsete virtuaalassistendi koolituste maaletooja ning endine virtuaalne assistent, kes tegutses selles valdkonnas edukalt 5 aastat, kuni 2023. Aasta juunini, mil ta keskendus 100% vaid virtuaalsete assistentide koolitamisele, et aidata ka teistel eestlastel luua endale äge VA elustiil, mis on asukohavaba ja paindlik. Sel kursusel saad ligipääsu Liina poolt salvestatud materjalidele ning küsimuste ja vastuste sessiooni temaga.

Õnnela Seinamets

Alustas virtuaalse assistendina veebruaris 2023, ning on hetkel reaalselt tegutsev edukas VA, kes on aasta jooksul teenindanud 12 klienti. Õnnela oli tugiisik ka sügisel 2023. a. VA stardipunkti kursuse start paketi kursuse läbijatele. Sellel kursusel on Õnnela üks nendest, kes annab tagasiside osalejate kodutöödele ning viib koos või vaheldumisi Kairiga läbi küsimuste ning vastuste sessiooni osalejatele.

Kairi Mäe

Alustas virtuaalse assistendina 2023. aasta septembrikuus, on teinud koostööd mitmete erinevate valdkondade tegijatega, ning ka ise ettevõtjatele koolitusi ning networkimise üritusi korraldanud. Kairi on omandanud ka keerukamad VA ametioskused luues erinevaid automatsioone. Sellel kursusel on Kairi üks nendest, kes annab tagasiside osalejate kodutöödele ning viib koos või vaheldumisi Õnnelaga läbi küsimuste ning vastuste sessiooni osalejatele.

Kristina Reinberk

Assistendikooli mõtteviisi coach, kes on värskelt Transformation Academy poolt sertifitseeritud life coach ning kes on ühtlasi alates 2021. aasta sügisest tegutsev virtuaalne assistent. Ta on aidanud kokku 8 klienti, ning töötand pikalt Liina Ostumaa assistendina. Sellel kursusel osalejad saavad samuti 1 mõtteviisi coachingu sessiooni, et aidata tõsta osalejate julgust ja enesekindlust.

Koolitustel ja kogukonnas osalenute tagasiside

Korduma kippuvad küsimused

Kas Assistendikoolil on ka Töötukassa koolituskaardi partnerlus?

Kahjuks ei ole. Oleme võimalusi uurinud, ning Töötukassa praeguste kriteeriumite järgi kvalifitseerume koolituskaardi partneriks alles alates 2026. aasta aprillist, kuna meie täienduskoolitusasutuse majandustegevuse luba sai Haridus- ja Teadusministeeriumis registreeritud alles 11.04.2023. Töötukassa nõuete seas on, et see registreering peab olema kehtinud vähemalt 3 aastat.

Kas ma saan sellelt koolituskulult järgmisel aastal tulumaksu tagasi taotleda?

Jah, küsime sinult koolituse lõppedes isikukoodi, et saaksime uue aasta alguses andmed kulu tegemise kohta esitada maksuametile.

Kas see koolitus sobib mulle ka siis, kui olen päris alustaja?

Jah, see ongi ekstra päris alustajatele loodud koolitus, aga sobib ka neile, kes on juba oma teekonda alustanud ning tahaksid lihtsalt süsteemsemalt ja juhendaja toega edasi liikumist kiirendada.

Kui kaua on ligipääs kursuse materjalidele?

Kõikidele materjalidele on ligipääs terve aasta, ehk kuni 5. maini 2025. a.

Kui ma praegu ei liitu, siis millal tuleb järgmine võimalus?

Hetkel ei ole järgmise koolituse algusaeg teada.

Millal toimuvad kursuse Zoomid?

Osa kursuse materjale on ette salvestatud ja samuti salvestatakse kõik Zoomi kohtumised. Seega saad soovi korral kõike läbida omale sobival ajal ja endale sobivas tempos. Täpsed ajad ei ole veel paigas ja olenevad sinu paketi valikust.

Kui intensiivne kursus on?

Arvesta, et kursuse läbimisele kulub umbes 8 ak/h nädalas järjestikuse 6 nädala jooksul. Iganädalaselt tuleb esitada mitu kodutööd. Kodutöid on võimalik tagasiside saamiseks esitada ka hiljem, endale sobival ajal, kuni juuni lõpuni, aga sellisel juhul ei osale loosimistes. Ehk sul on ise võimalus valida, kui intyensiivse tempo endale lood. Kui sa juuni lõpuks kodutöid ei esita, siis võid neid ka hiljem teha, aga pärast juuni lõppu ei teosta me enam kodutööde kontrolli, ega anna neile tagasisidet.

Tule ja omanda praktilised ametioskused ning anna enda virtuaalse assistendi teekonnale toetavas keskkonnas start, saades selged samm-sammulised juhised, mida teha!

Koolituse korraldaja

Event Assistance OÜ