ASSISTENDIKOOL

Õppematerjalid, kursused ja mentorlus kaugtöö huvilisele, kes soovib endale ise asukohavaba ja ajaliselt paindliku (lisa)sissetuleku võimaluse luua.

VEEBILEHT ON VALMIMISEL!

Kõige populaarsem kursus:

Virtuaalse assistendi proovinädal

Läbides 5-päevase praktilise lühikursuse saad alustuseks selguse, kas see amet võiks sulle sobida ja meeldida. Kursuse käigus saad ametit nö “maitsta” lahendades virtuaalse assistendi igapäevatöös ettetulevaid tööülesandeid näidisülesannete näol.

Teoreetilised teadmised

Õpid minu kogemustest, õppetundidest ja “ämbritest” ja alustad kohe süsteemsemalt ja targemalt, et saavutada edu võimalikult kiiresti.

Praktiline kogemus

Kõik kursused ja õppematerjalid sisaldavad praktilisi näidisülesandeid, mille lahendamine annab sulle reaalset töökogemust uues ametis. Õpid tulema toime erinevate olukordadega ja kasutama mitmeid programme.

Tõend kursuste läbimise kohta

Grupi ja personaalse mentorluse läbijatele väljastame kursuse läbimise kohta tõendi, mida saad jagada enda sotsiaalmeedia kanalites või veebilehel ning seeläbi oma klientides usaldust tekitada.

Õpi endale sobivas tempos

Loo endale just sinu soovidele ja vajadustele vastav töökoht!

Õpi selgeks tulevikuamet

Miks valida virtuaalse assistendi amet?

Nagu ütles, üks varasemalt kursusel osalenu, siis virtuaalse assistendi amet on tulevikuamet. Just praegu on see Eestis suuremat hoogu kogumas.

Paindlikkus

Virtuaalse assistendi teenuse pakkujana ei pea sa töötama 8.00-17.00, vaid sul on võimalus valida oma tööajad ja -koormus ise. Targalt planeerides jääb niiviisi aega rohkem perega olla.

Asukohavabadus

Tööta kasvõi Lõuna-Eesti metsadest, Bali saarelt, lennujaamast või kust iganes, kuhu ulatub internet ja mahub sülearvuti.

Mitmekesine ja rõõmu pakkuv töö

Võimalus töötada mitmete erinevate ettevõtete heaks, kes võivad tegutseda väga erinevates valdkondades. Rõõm, kui saad kellegile abiks olla, on parim tunne maailmas.

Tagasiside

Varasemad kursusel osalenud räägivad:

virtuaalassistent Kertu
“Läbisin mentorlusprogrammi Virtuaalse assistendi stardipunkt. Soovitan programmi kõigile, kes tunnevad, et assistendi töö on see mis neid sütitab, kuid samas ei tea päris täpselt kust alustada. Liina on kokku pannud põhjaliku programmi, mida üks alustav assistent kindlasti teadma peaks. Olles ise 2 aastat töötanud assistendi-dokumendihaldurina, siis programmi läbides sain juurde väga palju uusi teadmisi ja nippe.”
Kertu Kaarmäe
Virtuaalassistent Gerly
"Virtuaalse assistendi stardipunkt" - programmi nimetus ütleb juba, et sellest peakski alustama kui soovid hakata virtuaalseks assistendiks. Täiesti nõus! Samas olen päris kindel, et see on abiks ka juba tegutsevale assistendile, sest kunagi ei saa kõike teada ja pealegi on selles õppeprogrammis võimalik valida erinevate lahenduste vahel. Kas iseseisev õpe, grupis või individuaalse juhendamisega, edasijõudnule ja alustajale. Koolitust läbides saad kindlaks oma otsuses, teed plaani oma teenuse väljakujundamiseks, töö tingimuste otsustamiseks, kujundad oma brändi sisu ja visuaali. Saad teooria rakendatud tegudesse otsekohe ja tulemused ei lase end kaua oodata. Enne kui arugi saad, mille suurepärasega oled hakkama saanud, on juba kliendid järjekorras 😀 See on nii suurepärane! Ja Liina Ostumaa oma pika kogemuse ja imearmsa loomusega on kõige parem õpetaja.
Gerly Siimenson
Kristina tagasiside
Soovitan väga VA stardipunkt programmi ja just grupis, kuna koos saab jagada kitsaskohti ja võite. Grupi boonuseks on ka see, et tegelikult on juhendaja alati olemas ja on kelle käest küsida, kui peaks tekkima kahtlusi või jääb miski arusaamatuks. Lisaks on programmis palju praktilisi ülesandeid ja isegi alles alustades saab juba mingigi kogemuse. Lisaks kuuleb grupis soovitusi/ kogemusi, kuidas ja kus ennast reklaamida, kust alustada ja kuidas üldse alustada uut ametit enesekindlalt. Liina, kui juhendaja on imeline! Tema rahulikkus ja kirg, millega ta seda tööd teeb ja kuidas neid teadmisi edasi annab, on hindamatu. Olen nii tänulik!
Kristina Reinberk
Anu tagasiside
"Mulle meeldis sisukus, mis lõi uusi väljakutseid. Iga uue ülesande ootus oli pisut hirmutav, aga väljakutsed mulle meeldivad ja alati leiab hea tahte korral lahenduse."
Anu Leipalu