Assistendi koolitus: Lisasissetulek virtuaalassistendina

Webinar on toimunud, salvestus on võimalik soetada endale 25 €-ga siit 👇

Sa oled juba mõnda aega mõelnud lisasissetulekust?
See võimaldaks rohkem raha kõrvale panna ja oma perele rohkem lubada.
Ideaalis võiks see olla midagi, mida saab teha asukohast sõltumata, arvuti tagant, et ei peaks tohutult juurde õppima ja meeletut raha ka kohe alguses välja käima.
Virtuaalse assistendi amet tundub ligilähedane, aga täit selgust sul veel pole?
Olen ise selles kohas olnud ja tean veel paljusid, kel sellised soovid.
Seepärast teen praktilise webinari, mis aitab sul hakata virtuaalassistendina lisasissetulekut teenima.
Kui teed kõik sammud webinari käigus kaasa, astudki kas selle ajal või hiljemalt webinari järel oma esimesed sammud virtuaalassistendina lisasissetuleku loomiseks.
See on sinu võimalus teenida teisi aidates endale lisasissetulek. Sõltumata sellest, kas teda seda kodus köögilaua taga või väikesaarel, selg vastu männitüve, pilk päikeseloojangul puhkamas.

SEE WEBINAR ON SULLE KUI:

… soovid teenida lisasissetulekut?
… sulle sümpatiseerib töö arvutiga?
… aitamine paneb silmad särama?
… assistendi amet tundub ahvatlev?
… tahad teha lähedast koostööd ägedate ettevõtjatega ning koostöödest õppida?
… asukohavabadus on midagi millest oled ammu unistanud?
… oled kuulnud virtuaalse assistendi ametist ja tahaks seda teha, kuid ei tea millest alustada?
Kui vastasid eelpool toodud küsimustele jaatavalt, siis see PRAKTILINE webinar on sulle!

WEBINARIL RÄÄGIME:

• Kes on virtuaalne assistent?
  • Millest ja kuidas päriselt alustada? (Ja alustame ka…)
  • Paneme paika sinu esialgse teenuste paketi;
  • Vaatame takistusi, mis sind tagasi hoiavad ja räägin kuidas nendest läbi minna.
  • Toon välja põhjused, mis selles ametis edu saavutamist takistavad, et teaksid neid vältida või parandada!
Webinar toimub Zoomis ja kestab umbes 1 h.
Kõik, kes soetavad osaluse, saavad pärast webinari toimumist e-mailile järelvaatamise lingi.
Tegu on praktilise webinariga, seega võta kaasa kirjutusvahend ja paber või ava digiseadmes tekstidokumendi fail, kuhu kirjutada.
TULE JA ASTU ESIMENE SAMM VIRTUAALASSISTENDINA LISASISSETULEKU TEENIMISE SUUNAS!
Esimesed sammud virtuaalassistendi ameti suunas

BOONUS:

Webinari salvestusega tuleb kaasa fail, millest leiad virtuaalse assistendi käsiraamatu “Ma ei tea, aga ma uurin välja” lk 25-29. Neid lehekülgi kasutame webinaril.
Virtuaalassistendi tunnused
Webinari läbiviija: Liina Ostumaa

Liina omab 15 aastat töökogemust assisteerivatel ametikohtadel, asutas oma VA teenust pakkuva ettevõtte 2018. aastal ja on olnud seal, kus oled sina praegu.
Ta on kolistanud läbi mitmeid ämbreid ja saanud palju vajalikke õppetunde.
Tänaseks on ta isiklikult aidanud ühekordsetes või pikemaajalistes koostöödes kokku 18 erinevat klienti (Sh. Maarja Nuut, Sandra Vabarna, Kai Oja, Katre Kulbok ja paljud teised), juhib enda virtuaalse assisteerimise teenust pakkuvat ettevõtet, kus lisaks temale töötab veel 3 imelist virtuaalse kontori haldjat. Alates 2021. aasta algusest on Liina juhendamisel grupimentorluses õppinud 58 naist, kellest paljud on hetkel tegutsevad virtuaalsed assistendid.
2022. aasta suvel asutasin Assistendikooli, mille eesmärk on aidata kaugtöö huvilistel eestlastel aidata luua endale (lisa)sissetulek pakkudes virtuaalse assistendi teenust.
2023. aasta kevadel ilmus Liinal virtuaalse assistendi käsiraamat “Ma ei tea, aga ma uurin välja” ja alates 2023. aastast juhib Liina ka kuutasupõhist Virtuaalassistentide klubi, kuhu kuulub hetkel 40 naist.

VARASEMATE ÕPILASTE TAGASISIDE:

Sinu asukohavaba sissetulek on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

Jah, kõik webinari osaluse soetajad saavad pärast webinari toimumist 24 h jooksul e-mailile salvestuse lingi.

Jah, webinari osaluse soetamisel e-poest on võimalik sisestada ettevõtte andmed ja tellimuse kinnitus koos arvega tulevad pärast ostu sooritamist e-mailile.

Jah, webinari salvestus on ostetav ka hiljem. Järelmüügist ostes on salvestuse hind 25 €. Seega kui sa 3. augustil kell 12.00 osaleda ei saa, soovitan ikka soetada osaluse enne webinari toimumist, sest nii saad endale vaatamisvõimaluse vaid 15 € eest. Saadame jõigile eelregistreerunutele salvestuse 24 h jooksul pärast webinari toimumist.

Ei pea, võid tulla täiesti nullist alustajana või kui oled ka alles lihtsalt huviline.