Koolitused

Virtuaalse assistendi koolitused, kursused ja õppematerjalid eesti keeles ning Eesti turule. Milline assistendi koolitus valida? Tutvu soovitusliku teekonnaga allpool.

Sinu teekond virtuaalassistendiks:

Kust alustada enda koolitamist?

Oled kuulnud virtuaalassistendi ametist ja tahaksid seda nüüd lähemalt tundma õppida?

Aga milline virtuaalse assistendi koolitus endale valida?

Assistendikooli valikus leidub erineva pikkuse ja sisuga koolitusi, webinare ja õppematerjale igale tasemele.

Tutvu siin allpool soovitatud teekonnaga, mida järgides saab sinust edukas assistendi teenuse pakkuja.

Enamus meie sisu on praktilise iseloomuga. Ehk meie koolitused annavad sulle reaalsed ülesanded ja sammud, mida astuda, et saaksid endale luua asukohavaba ja paindliku töögraafikuga lisa- või põhisissetuleku.

Sinu töö on need teadmised vaid praktikasse panna!

assistendi koolitus
Virtuaalse assistendi koolitus
ALUSTAJA 1. SAMM (iseseisvalt läbitav)

See kursus on sulle, kui tunned virtuaalassistendi ameti vastu huvi, aga veel täpselt ei tea, mis see endast kujutab ja kas see võiks olla midagi sinu jaoks. See on virtuaalse assistendi koolitus number 1, kus saad läbi näidisülesannete lahendamise ametit maitsta. KLÕPSA KURSUSE PEALKIRJAL, ET LUGEDA LISAINFOT!

Assistendi koolitus: Lisasissetulek virtuaalassistendina
ALUSTAJA 2. SAMM (iseseisvalt läbitav)

Sellel 1,5 tunni pikkusel webinaril saad teada, millised esimesed sammud tuleb astuda, et enda virtuaalassistendi teenuse pakkumisega alustada. See on virtuaalse assistendi koolitus number 2 sellele, kes juba teab, et tahaks alustada. KLÕPSA PEALKIRJAL JA LOE LISAINFOT!

Virtuaalse assistendi käsiraamat "Ma ei tea, aga ma uurin välja" e-raamat
ALUSTAJA 3. SAMM (iseseisvalt läbitav)

Hetkel saadaval e-raamatuna. Paberraamatuid leiab veel Apollo ja Rahva Raamatu poodides. See on praktiline käsiraamat, mis aitab sul sinu eduka virtuaalassistendi äri. KLÕPSA PEALKIRJAL, ET LUGEDA E-RAAMATU KOHTA LÄHEMALT.

Assistenditeenuse hinnastamine
ALUSTAJA 4. SAMM (iseseisvalt läbitav)

Virtuaalassistendi teenuse pakkujana alustades tekib sul kindlasti küsimus, kuidas enda teenuseid hinnastada. See 1 h kestev loeng annab vastused sellega seotud küsimustele. Webinari salvestusega on kaasas ka lisafailid. LISAINFO LUGEMISEKS KLÕPSA PEALKIRJAL.

assistendi koolitus
ALUSTAJA 5. SAMM (grupi ja juhendaja toega)

Väikeses privaatses grupis (12-15 inimest) toimuv intensiivne ja kiire start sinu virtuaalassistendi ärile. Sisaldab juhendaja tuge, live webinare ja kodutööde kontrolli. Lõpetamisel väljastatakse tunnistus ja märk. Grupimentorlus toimub 4-5 korda aastas. LISAINFO LUGEMISEKS KLÕPSA PEALKIRJAL.

Virtuaalassistentide klubi
JUBA ALUSTANUD VÕI TEGUTSEVALE VA-LE

Kuutasupõhine liikmesusprogramm, mis sobib neile, kes on juba virtuaalassistendina alustanud või on selles valdkonnas juba mõnda aega tegutsenud. See on võimalus privaatses keskkonnas ümbritseda end teiste aktiivselt tegutsevate VA-dega, ning õppida üksteiselt. Sisaldab iganädalasi webinare (külalised, teemawebinarid, küsimused-vastused, ajurünnakud) ning mitmeid boonusmaterjale. Klubi uksed avatakse uutele liitujatele 4 korda aastas. LISAINFO LUGEMISEKS KLÕPSA PEALKIRJAL.

Virtuaalse assistendi koolitus
TEADMISTE PIDEVAKS TÄIENDAMISEKS

Edukas virtuaalne assistent täiendab ja lihvib pidevalt enda teadmisi. Selleks pakub Assistendikool laia valikut webinare ja õppematerjale. Samuti kontoritarbeid (nt. märkmik koos nutipastakaga), mis sinu VA tegevust toetavad. Tutvu assistendikooli koolituste valikutega ja soeta endale vajalik koolitus, et enda teenus uuele tasemele viia, KLÕPSATES PEALKIRJAL.

Vali endale sobiv virtuaalse assistendi koolitus ja loo endale ise asukohavaba ning paindliku graafikuga (lisa)sissetulek!

Jälgi meie infot ja tegemisi ka sotsiaalmeedias: