Ettevõtjale

Lisaks sellele, et Assistendikool koolitab virtuaalseid assistente, jõuavad meieni sageli päringud ettevõtjatelt, kel on huvi endale abiline leida.

Kõige sagedasemad küsimused on:

Kuidas ma leian hea assistendi ja kuidas temaga edukas koostöö toimima saada?

Millist virtuaalassistenti me soovitame?

Millised võimalused veel on virtuaalassistentide abi kasutamiseks?

Loodetavasti leiad siit lehelt endale kasulikku infot, mis sind edasi aita.

Konsultatsioon ettevõtjale:

Assistendikooli asutaja ja virtuaalassistentide koolituste maaletooja Liina Ostumaa on ise olnud nii virtuaalne assistent, virtuaalassistentide koolitaja, teenuse vahendaja, kui tarbija, kes on Assistendikoolis juhtinud 5-st virtuaalassistendist koosnenud tiimi. Olles sagedases suhtluses ka teiste ettevõtjatega, on ta aastate jooksul õppinud tundma nii ettevõtjate kui virtuaalassistentide soove ja muresid seoses abiliste kaasamisega.

Kui sind kummitavad küsimused nagu:

“Millest alustada, kui on soov endale abiline võtta?”

“Kuidas just mina endale selle õige abilise leian?”

“Kuidas virtuaalse assistendiga koostööd alustada?”

“Kuidas koostöö assistendiga sujuvalt toimima saada?”

Või muud virtuaalse assistendi teenusega seotud küsimused, siis kasuta võimalust ja broneeri endale konsultatsioon siin.

Otsid assistenti? Guugeldamine on tüütu?​​

Oleme siia koondanud info virtuaalassistentide kohta, kes kuuluvad virtuaalassistentide VIP klubi kogukonda. See tähendab, et nad on Assistendikooli poolt koolitatud, ning on pidevalt end selles valdkonnas edasi arendamas.

Sirvi siin virtuaalassistentide infot ja võta nendega otse ühendust.

Teenuseampsud.ee

Soovid leida virtuaalassistenti ühekordseks tööampsuks fikseertud hinna eest?

Sirvi võimalusi teenuseampsud.ee veebilehel.