virtual learning, online, learn-5550480.jpg

Virtuaalne assistent, koolitus on sinu eduka äri alustala!

Virtuaalne assistent on amet, mis on Eestis jõudsalt populaarsust kogumas. Paljude jaoks on see juba oleviku amet. Paindlik asukohavaba töö on nende igapäevane reaalsus

Kuid kas oled mõelnud, mida on vaja, et selles valdkonnas tõeliselt edukaks saada?

Olles ise kunagi virtuaalse assistendina omal käel alustanud, pean oluliseks tänastele alustajatele südamele panna, et “Virtuaalne assistent, koolitus spetsialisti käe all, kes on seda ametit edukalt täiskohaga pidanud, aitab sul palju kiiremini edu saavutada, kui üksi omal käel pusimine.”

Põhjused, miks end enne alustamist koolitada:
  • End koolitades omandad põhjalikud teadmised ja oskused: Kui soovid astuda virtuaalse assistendi kingadesse, pead olema valmis mitmekülgseteks ülesanneteks. Koolitus annab sulle vajalikud teadmised ja oskused, et saaksid oma klientidele pakkuda parimat teenust. Olgu selleks siis meilide haldamine, tehnilised seadistused, kliendisuhtlus või mõni muu valdkond – Assistendikooli koolitused katavad neid kõiki valdkondi.
  • Saad vältida mitmeid algajate levinud vigu: Iga valdkonnaga kaasnevad teatud komistuskivid. Teadmiste omandamine praktikutelt aitab sul neid vigu vältida, sest sa õpid spetsialisti kogemustest, kes on juba need takistused ületanud. See säästab sulle aega, raha ja stressi.
  • Usaldusväärsus ja professionaalsus: Kui oled läbinud vastava valdkonna koolituse, näitab see sinu pühendumust ja professionaalsust. Kliendid eelistavad koostööd teha inimestega, kes on investeerinud oma haridusse ja oskustesse. See tõstab sind konkurentidest kõrgemale ja avab rohkem uksi. Assistendikoolil on kursuseid, mille läbimise kohta on võimalik saada ka tunnistus.
  • Võrgustik: Kui läbid koolitust grupis, võib see anda sulle võimaluse luua väärtuslikke. See võrgustik võib olla hindamatu, kui vajad erialast nõu või soovitust kellegilt, kes sinu oskuste, teadmiste ja isikuomadustega hästi kursis on. Just soovitused ja kontaktid võivad olla väga määravad ka esimeste klientide leidmisel.
  • Praktiline kogemus: Teooria on oluline, kuid praktiline kogemus on asendamatu. Assistendikooli koolitused on kõik üles ehitatud nii, et sisaldavad ka praktilisi samme ning ülesandeid, mida saad kohe reaalsetes olukordades töösse rakendada. Esmalt iseenda ettevõtte heaks, tehes sellest õppimise ja harjutamise käigus suurepärase visiitkaardi. Selline kogemus annab sulle enesekindlust, kui hakkad oma teenuseid pakkuma, et sa päriselt oskad seda, mida välja pakud.
  • Tööriistade ja tehnoloogia tundmine: Virtuaalse assistendina pead sa tundma erinevaid digitaalseid tööriistu ja platvorme. Meie koolitused tutvustavad sulle nii valdkonna elementaarseid oskusi, kui ka võimalusi kitsamas valdkonnas spetsialiseerumisek.
  • Suhtumine ja isikuomadused: Tehnilised oskused ja tubli oodatud tegevuste teostamine ei ole sugugi ainus, mida virtuaalselt assistendilt oodatakse. Mõnikord võib eduka ja õnneliku koostöösuhte määravaks teguriks olla suhtumine, kommunikatsioon ja initsiatiiv. Assistendikooli eesmärgiks on suurendada kvaliteetse assistendi teenuse osakaalu Eesti turul ja seetõttu on meie koolitused kõik läbi põimitud ka mõtteviisi teemadest.

Virtuaalne assistent, koolitus on investeering sinu tulevikku, mis aitab sul saavutada edu ja selles põnevas ja kasvufaasis olevas valdkonnas silma paista.

Seega, kui soovid alustada targalt, tutvu meie pakutavate koolitustega siin ja lase oma karjäär kohe lendu!